Skip navigation.
 

Dilmah

 

 

Jednodruhový (z jedné země původu), 100% přírodní, pravý cejlonský čaj. Čaje Dilmah jsou baleny přímo na místě během několika dní po ručním sběru čerstvých čajových lístků z našich čajových plantáží, aby si zachovaly čerstvost a vůni. Takový čaj má bohatý obsah blahodárných antioxidantů, podporujících zdravý životní styl. 

 

Dilmah je rodinná společnost, založená na morálních principech, díky nimž může svým zákazníkům nabízet ten nejlepší čaj na světě a pěstitelům spravedlivou odměnu. Čaje balíme přímo u zdroje a sami je uvádíme na trh pod značkou Dilmah. Proto za tuto značku neseme kompletní zodpovědnost– od čajových plantáží až po váš šálek čaje. Tím pomáháme udržet výnosy z prodeje v naší zemi a zvyšujeme zde nabídku pracovních míst. Výnosy nekončí v rukou obchodníků a pěstitelé nezůstávají v trvalé chudobě, tak jak je to v případě jiných globálních značek.

 

 

 

 

Čaje ze Srí Lanky patří k těm nejkvalitnějším a nejoblíbenějším na světě.

Výjimečné klimatické podmínky, kvalitní půda, slunce a deště na rajském ostrově Cejlon vytvářejí nejideálnější podmínky pro pěstování špičkového čaje. Cejlonský čaj se tak posunul do čela čajového průmyslu kde byl a je velmi vyhledávaný pro svou jedinečnou kvalitu a rozmanitost

Prodej čaje v Evropě: černý čaj (a černý čaj s příchutí) – 59%, zelený čaj 21%, ovocné čaje – 17%, ostatní čaje – 3%, instantní – 1%.

 Jakmile ochutnáte čaj Dilmah, už nikdy se nebudete chtít vrátit k obyčejnému čaji....
Merill J. Fernando, zakladatel a výkonný ředitel rodinné firmy Dilmah